Po Wt Śr Cz Pt So Nd
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

WYKŁAD DR BEATY PIECZYŃSKIEJ - ZEGAR AKTYWNOŚCI NARZĄDÓW - HOLISTYCZNIE O ZDROWYM RYTMIE DNIA I NOCY

Stowarzyszenie Na Recz Zdrowego Stylu Życia "Twoja Moc" zaprasza na niezwykły wykład dr Beaty Pieczyńskiej "Zegar Aktywności Narządów - holistycznie o zdrowym rytmie dnia i nocy".
Nie tylko budzik wyznacza rytm naszego dnia - jest także inny, ważniejszy zegar - Zegar Aktywności Narządów. Życie w jego zdrowym rytmie to tajemnica efektywnej pracy, snu, świetnego samopoczucia i zgrabnej sylwetki bez diety-cud. Co zrobić, aby oba zegary działały jednocześnie? Jak pogodzić ciągle napięty plan dnia z potrzebami organizmu? Odpowiedzi na te pytania już 21 kwietnia podczas wykładu dr Beaty Pieczyńskiej w Warszawie!
Zegar Aktywności Narządów w medycynie holistycznej określa w której części dnia dany narząd wewnętrzny jest najbardziej aktywny. Zdrowy tryb życia to oprócz wartościowych posiłków i ruchu, taki który prowadzimy w zgodzie z pracą naszych narządów wewnętrznych. Poznanie ich zegaru aktywności sprawia, że nareszcie zaczniemy się wysypiać, nasza praca stanie się efektywna, zyskamy na wyglądzie - odpocznie cera, zaczną znikać kilogramy, które mamy w nadmiarze. Podczas wykładu dowiesz się jak w prosty sposób zacząć żyć w zgodzie z dobowym rytmem organizmu.
Dr Beata Pieczyńska w swojej kilkunastoletniej praktyce łączy medycynę zachodu i wschodu, w której organizm człowieka postrzegany jest jako całość. Wykorzystując swoją wiedzę, wraz ze Stowarzyszeniem na Rzecz Zdrowego Stylu Życia "Twoja Moc" prowadzi wykłady i warsztaty, podczas których udowadnia, że życie w zgodzie ze sobą i naturą to najprostsza droga do zdrowia.
Podczas wykładu dowiesz się m.in:
- o której godzinie słodycze są dopuszczalne
- dlaczego nie wolno jeść surowych owoców wieczorem
- kiedy Twoja praca będzie najbardziej efektywna
- kiedy najlepiej umawiać się na spotkania
- które godziny przeznaczyć na spacer, a które na pójście do siłowni lub jogging

Dr Beata Pieczyńska - doktor nauk biologicznych (genetyk), coach zdrowia, terapeutka holistyczna, specjalista Tradycyjnej Medycyny Chińskiej z kilkunastoletnią praktyką, naturoterapeutka, masażystka, specjalizuje się w ginekologii chińskiej i wspomaganiu procesów leczenia chorób nowotworowych. Entuzjastka leczenia odpowiednią dietą. Od wielu lat prowadzi prywatny gabinet, jeździ z wykładami po całej Polsce i nie tylko, prowadzi autorskie warsztaty oczyszczające i wzmacniające organizm. Działa także społecznie -współzałożycielka i V-ce Prezes Stowarzyszenia na Rzecz Zdrowego Stylu Życia "Twoja Moc". www.beatapieczynska.pl

Terminy wykładu:
27 kwietnia (środa) godz. 18:00 - 20:00
Bilety: tmpoznan.evenea.pl
Liczba miejsc ograniczona.

 

 

© SPOT 2008. Projekt strony: Adam Żebrowski. Wykonanie strony: Odd Web Things. Fotografie: Małgorzata Opala